13.5.16

5 instagramových účtov, ktoré sa oplatí sledovať

Ahojte,
v minulosti som pravidelne zverejňovala moje obľúbené záležitosti k sledovaniu. Bohužiaľ, už nemám toľko času na prezeranie akoby som si predstavovala. Avšak tento mesiac mení INSTAGRAM svoj vizuál, pridáva nové funkcie a mne sa strašne páči, tak som sa rozhodla Vám dať tipy na 5 účtov, ktoré stoja za to byť sledované :).@acotedajis

Česka Linda je autorkou blogu acotedajis.cz. Jednoduchý a prehľadný blog plný vegánskych inšpirácii k vareniu. Recepty sú prehľadné, jednoducho napísané, inšpiratívne, krásne odfotené a chutné! A to ja ráda, a tiež jej efektný fúdstajling! 


@ninkaper


Slovenka Ninka je mladá tanečnica, ktorá sa venuje Pole Dance. Vypracovala sa z cvičenkyne až k majiteľke a trénerke najpopulárnejšieho Pole Dance štúdia v BA. Na jej instagrame nájdete inšpiratívne, krátke zostavy a hlavne veľa motivácie, driny a odhodlania.


@girlgreybeauty


Andrea Reed je kanadská vizážistka, ktorú sledujem kvôli kreáciam na jej perách a tvári. Veľmi detailné, zaujímavé, presné! A veľmi osviežujúce v porovnaní s líčeniami, ktoré sú na IG všeobecne populárne. 


@vivaluxuryblog


The Vivaluxury blog je jedným, na ktorý ma baví chodiť hlavne kvôli fotografiám. Nie je to ani veľmi môj štýl obliekania, ale postproces má ona neskutočný, ak by som mala raz postovať outfity (haha), tak takto.


@picturresque


Absolútna makeup inšpirácia, občasne sa nájde aj normálne nositeľné líčenie. Kvalitné fotografie, spracovanie a rozmanitosť ju predurčili k veľmi obľúbenej instagramerke.


Ak ste na Instagrame, určite mi postnite vaše obľúbené kontá, rada sa inšpirujem! Tiež na mojom profile nájdete ďalších 200, ktoré sledujem :). 


9 komentárov:

 1. Tak z těchto instagramových účtů neznám ani jeden :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Skvělé tipy. NEskutečné, co dokáže makeup --picturresque je top.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Dakujem. Makeup je mocny nastroj a ked sa to s nim aj vie.

   Odstrániť
 3. Ani jeden zatím neznám, ale vypadají dobře. :)
  Find joy in the ordinary

  OdpovedaťOdstrániť
 4. https://www.instagram.com/lasselom/

  tento sa oplati sledovat :D

  OdpovedaťOdstrániť
 5. To je ten, co je teraz tak strasne popularny?:)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Acotedajis milujem! ♥ Je ozaj skvelá, a má krásne fotografie :)

  OdpovedaťOdstrániť