13.1.16

Jedinečná liftingová maska BT CELL DERMACOL recenzia

Maska BT Cell je asi najväčším neočakávaným prekvapením minulého roka. Odporúčanie na ňu som dostala od zákazníčky pri líčení, ktorá ju neskutočne ospevovala. No nedalo mi a kúpila som. A ona fakt funguje.

monicainessence, starostlivosť, pleť, líčenie

Maska je súčasťou protivráskového radu BT Cell. Má polopriehľadnú krémovo-gelovú konzistenciu, ktorá sa veľmi dobre rozotiera. Podľa výrobcu má na pleti už po 5 minútach vytvoriť efekt podobný ako po aplikácii injekcií botulotoxínu a ktorý má vydržať až 4 hodiny. Ideálny "efekťák" pred oslavami, plesmi a svadbami.

monicainessence, starostlivosť, pleť, líčenie


Maska má za hlavnú úlohu okamžite vyhladiť pleť a redukovať mimické vrásky. A ona to naozaj aj robí a na počkanie. Presne vidíte rozdiel, keď ju pred líčením aplikujete, a kedy nie. Pleť vyzerá oveľa mladšie, makeup sa na pleti fantasticky rozotiera, opticky aj dotykovo pôsobí hladšie a jemné mimické vrásky (nos, ústa, oči) sú rozpoznateľne menej viditeľné. Naozaj viditeľné výsledky pocítia ale hlavne ženy po 35/40tke. Pleť je tiež mäkšia a perfektne sa s ňou pracuje. Určite nenahrádza špecializované zákroky, ktoré redukujú vrásky a ani pravidelnú starostlivosť, ale ak potrebujete okamžitého záchrancu aby pleť pôsobila mladšie a hydratačné masky Vám nepostačujú, je to skvelá možnosť.

monicainessence, starostlivosť, pleť, líčenie

Maska sa aplikuje na vyčistenú pleť a zvyšky "zmývam" namočenými vatovými tampónmi po 20tich minútach. Odporúčam jej účinok podporiť pred líčením sérom a samozrejme hydratáciou (bez SPF ak idete večer a plánujete fotenie).  

monicainessence, starostlivosť, pleť, líčenie

Malú výhradu mám k obsahu produktu v jednom balení. Nedokážem spotrebovať celé množstvo na jeden krát a na dva krát je jej zase málo a otvorenú ju tiež nechcem nechávať. Absolútny ideál by bola možnosť zakúpiť balenie o gram/dva ľahšie.

Je určená pre všetky typy pleti. Moja citlivá nezaznamenala žiadne zvláštne reakcie. Odporúčam ale ľahký mrk na zloženie, sú v nej látky, ktoré nemusia vyhovovať všetkým (obzvlášť v prípade citlivej pleti). Cena v eshope 2,29 €, dostupná je v 101tke, Dmkách alebo cez elnino (kde som ju zatiaľ zohnala najlacnejšie).

monicainessence, starostlivosť, pleť, líčenie

Klobúk dole Dermacol, toto sa naozaj vydarilo. Veľmi zaujímavý produkt, ktorý je dostupný, funguje, má zaujímavú cenu. Skúšali ste produkty z tejto rady? 

Skeptická som bola a stále som z ich pleťových rád ale v pláne mám ešte krém na oči a pery.  Tak uvidíme, možno aj názor čiastočne zmením ... :) A čo vy, máte v Dermacole obľúbencov?


8 komentárov:

 1. Odpovede
  1. :) velke dakujem za tento objav, by som to do nej v zivote nepovedala :D

   Odstrániť
 2. Teraz je mi normálne "ľúto", že nemám viac rokov(just kidding:-D), chcem ju vyskúšať :-D
  dadalajf.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. :D :D ti pošlem, chceš ? :D

   Odstrániť
  2. :-D :-D dakujem, aj mna to raz dozenie :-D

   Odstrániť
 3. Maska vypada dobre.

  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. veľmi! nečakané prekvapenie a viditeľný rozdiel!

   Odstrániť
 4. doteraz som Dermacol moc neriešila, snáď len niečo málo z dekoračky, ale normálne si ju kúpim. Vyzerá to dobre, a lifing už môže byť:))

  OdpovedaťOdstrániť