15.12.15

Vyhraj na Facebooku paletku PUPACAT 4 od Pupa Milano

Vďaka spolupráci s talianskou spoločnosťou PUPA Milano mi doma pristála obrovská krabica s krásnymi produktami. Súčasťou bola aj táto nádherná mačacia paletka PUPACAT s označením 4. O ktorej bude dnes zľahka reč a na konci článku nájdete podmienky ako si o ňu môžete zasúťažiť (tenokrát iba na Facebooku). 


PUPA MILANO má v ponuke 4 paletky pod názvom PUPACAT. Všetky štyri nájdete v krásnych mačacích prevedeniach (po kliknutí na jednotlivé fotky paletiek sa prekliknete priamo k ich obsahu a ich variantám). Paletka je pekne zabalená a ukotvená v krabici, kde nájdete stručné info o zložení paletky. 

Obal paletky je pre mačkofilky a obaloúchylky absolútne rozkošný. Mám červenú verziu, ktorá má semišový povrch a držať v ruke je také ňuňuňu :). 


Paletka má po otvorení tri časti. Spolu v nej nájdete 1 kompaktnú lícenku. 2 univerzálne líčidlá, 1 korektor, 1 podkladovú bázu pod očné tiene, 6 očných tieňov, 1 aplikátor a 9 leskov. Spolu 20 produktov na líčenie. Skladba odtieňov je skôr do studena pre letné a jarné typy. Paletku som netestovala, pretože už od začiatku som vedela, že bude venovaná. Na pohľad vyzerajú byť produkty v podobnej kvalite ako klasické ich produkty, takže spokojnosť by mala byť zaručená. Napríklad ich očné tiene sa vyznačujú bohatou pigmentáciou a zaujímavou konzistenciu (až k maslovitosti). No skrátka krásny darčekovský a zberateľský produkt, ktorý musí potešiť nejednu kozmetickú maniačku. Ak Vás fascinujú takéto obaly, tak určite :). 


SÚŤAŽ NA FACEBOOKU

U nás doma je mačiek už dostatočné množstvo, takže som sa rozhodla že poputuje jednej z Vás. Tentokrát je súťaž len pre tie z Vás, ktoré sú na Facebooku, takže ak sa chcete zapojiť šup na FB stránku MONICAINESSENCE, kde pátrajte po tejto fotke (nižšie) a tam sa dozviete pravidlá k súťaženiu. Losovať sa bude 17.12.215. A zapojiť sa môže odkiaľ len chcete (krajina nerozhoduje).


Paletka je krásna, rozkošná a môže byť krásnym darčekom a zakúpiť ju môžete osobne v PUPA predajniach v Nitre, Žiline, Košiciach, Banskej Bystrici, Bratislave, Piešťanoch, Trnave a v Poprade. 


1 komentár:

  1. Prenechám šancu iným mačkofilom, ale nepoviem, že by sa veľmi pekne vedľa mojej bielej nevynímala :D

    OdpovedaťOdstrániť