23.7.15

Horúce letné fotenie so Zuzanou

Ahojte,
dnešný inšpiratívno - letný post je venovaný Zuzane, ktorú sme fotili minulý týždeň. Letné večery s krásnym svetlom sú ideálne pre fotenie portrétov pri vode a na poliach. Trochu sme sa obávali, či nám fotenie nepreruší búrka, alebo dážď, zbytočne sme sa obávali  u nás po vode ani bleskoch ani chýru ani mraku. Horúce počasie dalo zabrať nielen nám,ale aj líčeniu, ale nedali sme sa a strávili sme spolu takmer 4 hodiny. Hodinku sme povenovali prípravám - líčeniu a vlasom.

Zuzka sa javí výzorovo ako letný typ a preto takýto typ fotiek pre ňu sadol priam až ideálne. Pri líčení som sa zamerala na zväčšenie jej očí, zvýraznenie obočia, presné orámovanie pier a ľahké kontúrovanie tváre s výraznejším rozjasnením lícnych kostí. Odtieňovo sme sa pohybovali v chladnejších farbách. Na fotkách uvidíte aj mňa, avšak bez líčenia, tieto horká si s mojou pleťou veľmi nesedia, takže teraz nosím nutné minimum. Často len EE krém, zľahka zvýrazním obočie, nanesiem kontúrku na pery, riasenku a idem :). 
Letné fotenia sú úžasné, vďaka teplému počasiu si viete užiť krásne svetlo, západ slnka a príjemnú atmosféru. Dúfam, že Vás fotky inšpiratívne potešia v týchto horúčavách. Dávali ste si niekedy fotiť portréty len tak, v lete a na večer? Ako zvládate líčenie v horúčavách? Minimalizujete, tak ako aj ja?


8 komentárov:

 1. Naprostá letní pohoda! Fotky i líčení jsou nádherné. Úžasná práce. Oči jsem obdivovala už včera na insta:-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. dakujeme! a pohoda to bola obrovska! by so brala aj kazdy den taketo fotenie

   Odstrániť
 2. Nádherné fotky, oběma to hrozně sluší :)

  Velká letní Giveaway!!!

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Krasne fotky - vizaz, licenie i atmosfera!

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Krásne líčenie aj fotky! Ja som na tom s makeupom cez leto podobne, len občas pridám aj tiene, keď sa mi zunuje jednoduchosť :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. dakujeme! ano tiene obcas pridam aj ja, casto si robim iba jemnu rozmazanu hornu linku :)

   Odstrániť
 5. Už zo samotných fotiek dýcha pohoda. Tá baba pôsobí z fotiek veľmi príjemne a vyrovnane.
  Nádhera !

  OdpovedaťOdstrániť