14.3.15

Zákulisie z fotenia pre jarnú kampaň BIODERMY (video)

Ahojte,
začiatkom marca som bola oslovená slovenskou internet PR manažérkou Biodermy Luckou s ponukou zúčastniť sa špeciálneho projektu spoločnosti, ktorý bude prebiehať počas apríla a  mája. O projekte sa už čoskoro dozviete viac, môžem len prezradiť že ma nájdete viac krát online a budeme môcť spolu chatovať a pravdepodobne si aj zasúťažíte o zaujímavé biodermie balíčky.  


Súčasťou projektu bolo aj profesionálne fotenie všetkých tvárí projektu. Opäť som sa stretla s milou Natáliou Lackovičovou, ktorá patrí medzi naše vizážistické špičky a spoznala fotografa Antona Karpitu, ktorého práce môžete nájsť v časopisoch ako Eva alebo Madame Eva.


Celé prípravy prebiehali vo veľmi uvoľnenej a príjemnej atmosfére. Keďže sa fotenia účastnili aj tvorkyne projektov bolo zaujímavé pozorovať ich prácu a ako sa plánujú kampane, eventy so značkou BIODERMA spojené. A že by som si vedela predstaviť v tom pracovať :).


Ako beauty nadšenec som sa samozrejme pozerala najviac Natálii pod ruky a že bolo čo pozerať, každé jedno líčenie bolo iné a úplne sa hodiace danej žene. Moje líčenie trafila dokonalo, výrazné oči a fialová k tomu! Nadšenie maximálne a som zvedavá, čo poviete na finál fotky. Tie už sa momentálne retušujú, ale určite ich minimálne postnem na FB a Instagrame


Na fotenie som vzala aj kameru. Video z môjho líčenia bohužiaľ nevyšlo, ostatné zákulisie však áno. Tak prajem príjemné pozeranie a ja už sa teším na spustenie projektu :). 
Počas víkendu sledujte Fb a Insta, kde môžete nájsť prvé fotky z československého stretnutia blogeriek v Brne.
3 komentáre:

 1. Jsem moc zvědavá na fotky, ty z postu jsou velký příslib:-)
  A samozřejmě se těším i na celou akci Biodermy.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tak podľa fotiek a videa to vyzerá ako niečo čo si človek naozaj užije :)
  Teším sa na výsledné fotky aj projekt :)

  Katka z .BeautyMissfits.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. oj veru, bolo to velmi zaujimave, fotky uz doma mam, ale este nie finalne :) Som zvedava, co na ne poviete potom :)

   Odstrániť