1.6.14

Backstage: VIDEO a FOTO z fotenia s Nikoletou Duchoňovou

Ahojte,
dnešný článok je jedným z prvých, kde som sa rozhodla Vám ukázať ako to vie vyzerať pri fotení u nás a čo vie vzniknúť z manželskej spolupráce :).


Počas pracovno-dovolenkového výletu na Ibize minulý rok sme sa zoznámili (okrem teda iných) aj s 1. Vicemiss pre rok 2013 - Nikoletou Duchoňovou. Už vtedy sme sa dohodli, že spolu niečo nafotíme. Slovo dalo slovo a nakoniec sme to stihli do roka a do dňa. Fotili sme celú sobotu od rána až takmer do tmy :). Celé fotenie bola ale veľká pohoda a veľmi rýchlo to ušlo. Vystriedali sme viacero lookov a strašne sa teším na finál.


šikovná Kristína, ktorá vyčarovala za pár chvíľ veľmi zaujímavé veci a aj napriek chorobe, prišla :)
Na fotkách tiež uvidíte zopár kúskov z eshopu JFTcollection, kamennú predajňu nájdete v Piešťanoch na Pešej zóne.
Niky nám uviazla v šatách, sme chvíľku bojovali, aby sme šaty nezašpinili od makeupu :) No a výsledné video nájdete na už asi na plno funkčnom kanály MONICAINESSENCE :). No alebo tu :)


 Určite mi dajte vedieť do komentárov, ako sa Vám páči video. Líčenie aj finálne fotky určite ešte zverejním, keďže sme sa zamerali aj čisto na tvár, takže uvidíte postupné pretváranie ľahkého ale farebného líčenia na pláž až po veľmi ženský a výrazný look.
A pekný zbytok Dňa detí :)3 komentáre:

 1. skvelé fotky ! :) vo videu sa mi páči, že je čiernobiele a fotky farebné :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. dakujeme :) ano, to tak cielene som si vymyslela :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Pekné videjko si natočila, ste šikovní, modelka veľmi sympatická a veselá, taký romantický typ...snívam o takom ateliéri. Raz verím, že bude ale chce to ešte veľa učenia a driny ;)

  krasavnutri.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť