17.4.14

Energizujúca kúra so Sibírskym ženšenom v Laurentis Bratislava a prvá videorecenzia

Ahojte,
opäť som dostala možnosť ísť vyskúšať jednu zo špeciálnych kúr v kozmetickom salóne LAURENTIS. Tentokrát majiteľka salónu pre mňa vybrala jednu z noviniek Energizujúca kúru so Sibírskym ženšenom, ktorá je vhodná pre všetky vekové kategórie a pre všetky typy pleti. Celá procedúra trvá v priemere asi dve hodinky, počas ktorých si užijete kompletné ošetrenie, masáže, príjemnú hudbu a sviečky.


Už po jednom ošetrení boli výsledky viditeľné od pohľadu. Pleť bola hydratovaná, zjednotená, jasná a vypnutá. Na moje prekvapenie, keďže po kúrach mávam občas problémy so začervenaním tváre po mechanickom vytláčaní, žiadne viditeľné začervenania na obvyklých miestach nebolo vidieť. Naparovačku by som brala domov hneď, kozmetičku Adrianu detto. Radosť bola sa niekoľko dní po procedúre líčiť, pretože pleť bola nažitá, aplikovať a rozotierať make up na ňu bola jedna radosť. V konečnom dôsledku nebolo ale ani treba veľa produktov, pretože pleť už sama o sebe bola zjednotená.

Stručný opis procedúry nájdete na stránke Laurentisu a detailnejšie sa na ňu môžete pozrieť práve vo videu.

Spolu so mnou išla aj manželova sestra, ktorá sa podujala na zachytenie celej procedúry pomocou kamery. Celé natáčanie bola dosť veľká zábava a kombinácia celej kúry, masáží a veľmi dobrej nálady vytvorilo veľmi zaujímavú skúsenosť, ktorá mi doteraz vyvoláva veľké úsmevy na tvári. Ak by sme netočili, pravdepodobne by som im tam aj zaspala. Prajem príjemné pozeranie. LASEROVÁ EPILÁCIA - pokračovanie

Ako som začala s odstraňovaním chĺpkov pomocou laserovej epilácie ste si už mohli prečítať v tomto článku. Pár dní po tejto procedúre som ešte vybehla na ďalšie odstránenie chĺpkov. V normálnom režime by mal byť časový rozdiel medzi prvou a druhou procedúrou 4 až 6 týždňov. Ja som to trošku natiahla, takže na druhú kúru som sa dostala až po vyše dvoch mesiacoch. V tej dobe sa mi chĺpky začali objavovať znova, ale stále nie v takej miere, ako pred prvou návštevou. Druhá procedúra bola oveľa bolestivejšia ako tá prvá, ale rozdiel po nej bol neporovnateľne väčší. Momentálne som mesiac od kúry a holila som si podpazušie asi 2 krát. Chĺpky sú tenšie, je ich oveľa oveľa menej a pokožka v podpazuší je jemná, čo je v mojom prípade najväčšia výhoda, pretože častým holením som mávala podpazušie často červené a podráždené. Teším sa na leto, to bude veľká pohoda a o jednu starosť menej :). 

Laurentis v kombinácii so Sothys je ako vždy, veľkou zárukou kvality, zmenu pleti už môžete vidieť v priebehu videa a ja som zvedavá čo na mňa nachystajú nabudúce a aké novinky prichystá Sothys Paris. Nabudúce čakajte prehľad novej dekoratívky práve tejto značky a momentky z Parisian Chic Style Show

Som zvedavá čo poviete na moje prvé oficiálne blogové video, myslím, že už dostatočný výsledok procedúry, ktorý je už vidieť na videu a teším sa na komentáre a prajem pekné sviatky!


6 komentárov:

 1. super.. ked ti davala slecna sietku a potom nalievala tekutinu, vyzeralo to ako umenie. velmi mi to pripominalo odlievanie tvare sadrou :-D hned by som sa s tebou vymenila :-D

  Viva la Vida Dorota

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ano ano to som sa citila, ako podklad pre figurinu, ale bolo to strasne super :) odporucam!

   Odstrániť
 2. Perfektné video. Bol to určite super relax, aj ja by som brala. :-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. dakujem :) relax naparadu :) aj dobrá kombinácia žien, takže bolo aj vtipno, milo a prijemne :)

   Odstrániť
 3. Super video :D Chvíľu som si myslela, že tam aj spíš, ale ani sa nečudujem aj ja mám rada, keď si len tak môžem sadnúť/ľahnúť a niekto ma hýčka. Vtedy je to zaspávanie také prirodzené.
  Mňa skôr láka tá laserová epilácia. Len škoda, že to mám od ruky a taktiež cena je taká divoká. Keďže ja som chlpatá ako opička potrebovala by som nato ísť veľakrát a skoro celoplošne :)
  Tuším ste si to dobre užili a naozaj bolo vidno, že vyzeráš tak oddýchnuto, peknučko :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem, som rada, že sa páči :) Nie nespala som, ale ako som písala, byť tam sama a bez kamery tak tam určite zaspím :D LE je super a fakt je vidieť postup, čo som si vážne nemyslela, že je to až také účinné. Cena je divoká, to uznávam, ale dumám, že ešte zainvestujem súkromne na iné časti tela. Stojí to za to!

   Odstrániť