9.12.13

Schwarzkopf stretnutie blogeriek 2013

Ahojte,
dnešný príspevok je venovaný stretnutiu blogeriek, ktoré sa konalo v bratislavskom kaderníctve PURELINE pod záštitou značky Schwarzkopf. Na stretnutie som dorazila trošku neskôr, ale aj napriek zameškaniu niektorých dôležitých vecí, hodnotím stretnutie na jednotku s hviezdičkou. Program bol veľmi zaujímavý, informácie poučné a do budúcna veľmi využiteľné. Odišla som s novou farbou vlasov, videla staré známe tváre  a spoznala ďalšie nové blogerky. Celý deň boľ veľmi pohodový, vysmiaty, taký správny vlasový babinec.  V úvode Nám kaderníčka Evka povysvetľovala a objasnila ako na farbenie vlasov a ako veľmi je podstatná koloristika aj pri farbení.


Celá prednáška sa niesla vo veľmi usmievavom duchu, neviem či Evka robí takéto prednášky pravidelne, ale mala by, pretože ako prednášajúca je veľmi vtipná a zároveň k veci vyvetľuje zrozumiteľne a jasne:).


Súčasťou popoludnia, bola aj inštruktáž, ako na farbenie vlasov a predstavenie produktového radu Color Mask. Ešte pred stretnutím sme sa s Veronikou, ktorá ma oslovila, dohadovali na farbení vlasov. Aj keď som so začiatku bola opatrná, som rada, že ma nakoniec vybrali. Chcela som niečo tmavšie, kontrastnejšie k mojej pleti a s Evkou sme sa zhodli na 368- Tmavý gaštan. Je to gaštonovohnedá s teplými červenými odleskami. Farbu sme prispôsobovali mojim očiam, ktoré majú teraz veľmi teplý nádych, aj napriek tomu, že som studený typ.


Moja štetcoúchylka v priamom prenose :)
 


Nosenie dvoch copov ešte zvážim, silno mi táto fotka pripomenula moje školkárske karnevalové časy a obľúbenú knižku Pipi - dlhá pančucha :)Medzitým, ako mi Evka farbila vlasy, mali možnosť ostatné dievčatá absolvovať vlasovú diagnostiku, ktorej výsledkom bolo určenie správneho typu vlasov, ich aktuálna kondícia a aké prípravky sú práve pre daný typ vlasov odporúčané.

Po farbení a diagnostike Nás čakala malá prednáška na tému, ako zlepšiť fotenie produktov na blogu.Ako zaujať svojím blogom a ako blogovať, aby sa blog stal úspešným a navštevovaným. Jednou z podstatných záležitostí je pravidelnosť, ktorá sa teda mne nedarí, vzhľadom na momentálne pracovné nasadenie, s videami sa to snáď zlepší, mám dojem, že robenie videí je myslím časovo menej náročné, ako postovať články :).
Pán fotograf vie ako na ženy, odchichotali sme si celé spoločné fotenie a nedarilo sa nahodiť ani blogerské pózy. Dievčatám ďakujem za pozvanie, blogerkám za spoločnosť a Schwarzkopfu za produkty, pretože som si našla už dvoch nových obľúbencov. Color Mask je skvelá, aj po troch týždňoch je krásne lesklá a žiarivá. A budúce farbenie bude určite práve s touto značkou. 


farbíte si vlasy doma, alebo to radšej nechávate na odborníčky v kaderníckych salónoch? 
Máte skúsenosti s farbami Color Mask? 


zúčastnené blogerky:

18 komentárov:

 1. Podľa mňa sú color mask úplne najlepšie farby a to som ich vyskúšala už veľa :D a úplne najlepšia je aj tá maska čo je k nim pribalená. Najviac sa mi páči, že obrázok úplne verne sedí s výsledkom a je to jediná farba pri ktorej si nepotrebujem 3 balenia a ešte mi aj maska zostane :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. s týmto práveže pri mojom objeme vlasov nikdy nemávam problém, ale nadšená som bola z nanášania a že nesmrdela a výsledok je aj po troch týždňoch od farbenia perfektný a prirodzený

   Odstrániť
 2. Color mask využívam teraz najradšej a nedám na ňu už dopustiť ♥

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. taklto som rada, že Vás je viac spokojných :)

   Odstrániť
 3. Váááu vôbec som nevedela, že na Slovensku sa niečo takéto deje! A okrem teba som tam žiadnú blogerku nepoznala! Dáš niekde linky?

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Linky sú na konci článku ako "zúčastnené blogerky"

   Odstrániť
 4. Color Mask <3 presne ten blond odtieň používam, čo si dala na obrázku, odkedy sú na Slovensku - a nedám naň dopustiť. Jediná farba, po ktorej nie som žltá ako Tweety a to množstvo! Hravo stačí jedna. Inú už nechcem :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. tiež som z nej ostala veľmi prekvapená, ja som doteraz vždy používala Schwarzkopfové, ale túto nie, ale táto sa mi zdá the best :)

   Odstrániť
 5. supeeer! :) drukujem takymto akcoskam ;) a vlasy si (este) nefarbim :))

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. pche, tak to závisím :D ja už mám aj tri šediny :D

   Odstrániť
  2. aj ja mam sediny, ale v mojich vyzeraju ako taky melir neviditelny nastastie :D

   Odstrániť
 6. To vypadá opravdu dobře, zrovna se poohlížím po nové barvě. A odstín v detailu na tvých vlasech by nebyl? :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. budem pridávať líčenie, tak pridám aj detail fotku na blog neskôr :)

   Odstrániť
 7. aj ja ju použivam,najlepšia farba na trhu :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Vyzkoušela jsem už nespočet barev, ale Color mask mi sedla nejlépe! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Muselo to byť super.. Čo sa týka Color Mask, tak mojich posledných pár farbení už používam len túto farbu. Farbím sa sama (pretože v BA by ma to vyšlo na mojich dlhých vlasoch celkom slušne veľa peňazí :-) ) a tým, že sa aj ľahko táto farba nanáša, je to ideálne... :-)

  Blog Papi Lapi

  OdpovedaťOdstrániť