25.12.13

Krásne sviatky Vám želá Marlene Dietrich :)

Ahojte,
dúfam, že si užívate krásne sviatky plné pohody a oddychu. Tento rok sme s manželom absolvovali a stále máme naše prvé vegánske sviatky. Pocity sú neopísateľné, aj keď prejesť sa dá vegánsky tiež :) Na večeru sme mali nachystanú vegánsku kapustnicu, vegan zemiakový šalát a tofu obalené v hraške, ktorá vyzerá ako klasické cestičko. Kombinácia perfektná!

Kým sa blog rozbehne, pridávam Vám aspoň malú ukážku z fotenia, ktoré prebehlo dva dni pred Vianocami. Pózovala nám manželova sestra a cieľom bolo ju naštylizovať a lá Marlene Dietrich. Chceli sme aj otestovať možnosti nášho nového ateliéru a myslím, že výsledok sa celkom podaril. Naďa je takmer na nerozoznanie od Marlene. 

POSTUP LÍČENIA

Jednotlivé produkty nájdete v postupe, po rozkliknutí na odkazy.

Ako podklad som naniesla hydratačnú masku a podkladovú bázu. Pri líčení som nepoužívala žiaden make up, vyhrávala som sa najmä s korektormi, určenými na kontúrovanie tváre. Výsledný make up som zafixovala púdrom. A doladila som kontúry tváre s matným bronzerom a rozjasňovačom, ktorý som výdatne naniesla nad a pod obočie, do vnútorných kútikov očí a na vrcholky lícnych kostí. Na líčka som použila minerálnu lícenku Blushed chiffon. 

Na oči som použila perleťovú podkladovú bázu a obočie som vytieňovala tmavo hnedým tieňom pri spodnej línii a svetlohnedým pri vrchnej. Oči som tieňovala iba pri vonkajšom kútiku, základom bolo len zvýrazniť línie oka pomocou škály matných hnedých tieňov. Zamerala som sa na výraznú, až dramatickú tmavočiernu hornú linku, ktorú som ešte rozmazala matným čiernym tieňom. Na oči som naniesla v hrubej vrstve riasenku a zvýraznila ich umelými mihalnicami. Pery som vyplnila tmavým tehlovým rúžom.


malý backstage
Dúfam, že sa Vám výsledok páči rovnako ako nám. Už teraz sa teším na nové možnosti, ktoré nám dáva ateliér a nemusíme už presúvať celú obývačku :). Tiež prajem krásny zbytok voľných dní, tie z Vás, ktoré čaká skúškové, čistú hlavu :)

7 komentárov:

 1. Děkujeme za přání i tobě Moni, krásný zbytek roku 2013 a už se těším na přinese tvůj blog v příštím roce. :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. dakujem veronika, prajem podobne, hlavne vela inspiracie k výtvorom :)

   Odstrániť
 2. Úžasné, moc se Vám to povedlo.
  A abych nezapomněla, krásné svátky i Tobě a Tvým blízkým!

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Aaach...velmi pekna slecna...aj ja by som chcela take foto..veeelmi podarene!

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Škoda, že si nepridala aj normálnu fotku :) Inak, krásna práca. Kika

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Jeeej, tak to je úplne Marlene...Super! A pekné štúdio...

  BLog Papi Lapi

  OdpovedaťOdstrániť