30.10.13

Večerné šedo - zelené líčenie do práce

Ahojte,
nie, nezbláznila som sa :). Večerné líčenie do práce určite nie, ale toto líčenie bude vhodné skôr na pracovnú večeru. Inšpirované bolo mojimi šatami do práce a tiež minerálnymi pigmentami značky The Body Shop. Je tmavšie, ale spĺňa podmienky decentného pracovného makeupu. Celé líčenie som viac menej postupne a pomaly vrstvila, aby som si presne odkontrolovala intenzitu všetkých odtieňov.

Keďže sa jedná o pracovné líčenie, žiadne veľké extrémy nie sú prípustné ani vhodné. Je ladené tón v tóne. Pre výraznosť som pridala čiernu ceruzku, ktorú som ale na oko naniesla hneď na začiatku líčenia očí. Rúž je výraznejší, ale nekričí a aj napriek názvu Frozen Rose, je to tieň s tlmenou ružovou so zlatými odleskami.POSTUP
Make up Nude Finish od GS ne je veľmi krycí, tak som sa rozhodla ho aplikovať hubkou na tvár. Korektorom som zakryla nedokonalosti a tvár zafixovala púdrom. Tvár je kontúrovaná veľmi jemne, lícenka obsahuje aj trblietky, takže s rozjasňovačom len veľmi zľahka.

Ako prvé som pri líčení očí vykreslila obočie a naniesla podkladovú bázu. Po jej zaschnutí som čiernou ceruzkou vykreslila hornú aj dolnú linku, rozmazala a matným šedo-fialovým tieňom vykreslila ohyb oka. Pri pracovnom večernom líčení odporúčam držať sa pri zemi a nevychádzať veľmi za ohyb oka. Na pohyblivé viečko som naniesla trblietavý šedý tieň a do vonkajšieho véčka a na dolnú linku tieň čierny. Na záver som oba tiene prepojila v strede pohyblivého viečka a naniesla šedo-zelený pigment so zlatými odleskami. Pod obočie som ešte naniesla matný telový a prepojila ho s tieňom v ohybe oka.

Na záver riasenka, kontúrka a rúž. Pery odporúčam nalíčiť tak, aby ste nemuseli po každých troch sústach odbiehať ich upravovať. Takže použite niečo trváce a nie veľmi výrazné.
POUŽITÉ PRODUKTY
Tvár
Hydrabio Mousse (BIODERMA)
Goji Anti Aging očný krém (ALVERDE)
Sensibio Rich (BIODERMA)
Podkladová báza v spreji (PEGGY SAGE)
Hydratačný make up NUDE FINISH, odtieň 02 Soft Beige (GABRIELLA SALVETE)
Kokrektor Affinitone, odtieň 02 Natural (MAYBELLINE) 
Púder Smooth Skin, odtieň 701A Translucent (NYC)
Lícenka a bronzer z paletky butt "naked" eyes (NYX)

Oči 
Eyebrow kit, odtieň Medium (E.L.F)
Ceruzka na oči Kohl eye liner, odtieň True Black (AVON)
Očné tiene z paletky but "naked" eyes
 matný telový - pod obočie
šedofialový matný - ohyb oka
šedý trblietavý - pohyblivé viečko
čierny - vonkajší kútik, dolná linka
Nature´s Minerals, odtieň Golden Ememrald (THE BODY SHOP)
Riasenka Extra Super Lash (RIMMEL)

Pery 
Ceruzka na pery Ultra glimmerstick lip liner, odtieň Mystery Mauve (AVON)
Rúž Ultra Color, odtieň Frozen Rose (AVON)
 
Toto líčenie som už na jeden takejto večeri mala, veľmi som s ním bola spokojná. Je výraznejšie, ale stále veľmi decentné, určite ho ešte ponosím. Čo vy a pracovné večere? Chodíte? Ako sa líčite?


6 komentárov:

  1. Je to pekne Moni. Na pracovne vecere prilis nechodievam, ked sa tak zamyslim, skor pracovne kavy a obedy.

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. u nás je to práve naopak, nejako naší japonci a spol. všetko riešia po večeroch :)

      Odstrániť