15.9.13

Okuliare, podvečerná Myjava a líčenie

Ahojte,
dnes bez recenzie a líčenia, zato obrázky z fotenia na ktorom som mala možnosť spolupracovať. Fotili sme na Myjave, na streche miestneho paneláku.

Kubo z One Moment Photo v spolupráci s PF Optik už jednu sériu fotiek rámov s Luckou nafotil. Ja som sa k nim pridala až v druhej várke, pretože som si chcela Lucku súrne nalíčiť:). Kuba (FB) už poznám niekoľko rokov, s Luckou a Peťou z PF Optik (FB) sme si sadli takmer na prvý šup, takže fotenie prebiehalo vo veľmi veľmi uvoľnenej, pohodovej a priateľskej atmosfére. Takáto práca sa mi páči,  je radosť sa niečoho takéto zúčastňovať. určite by som si na to vedela zvyknúť aj každý deň :).

Nočná Myjava


Vzadu paletka korektorov Vizart


A stále nevieme, ktorá je lepšia, farebná či ČB?:)


Minimálne tri rámy, by som okamžite brala zo sebou a domov, ktoré sa páčia Vám? 

Prajem krásnu nedeľu a ak sa chcete pobaviť tak pridávam odkazy na toto, toto a toto. Celý víkend som si pripomínala zlaté 90tky a v mojom prípade pobyt na základnej škole. Čo ste robili vtedy vy? A počúvali? :D

10 komentárov:

 1. prvé/posledné sú super! ale ako viem, nenosila by som ich :D lebo ja som za také čo najmenej nápadné :) a vôbec, nosím ich len doma k notebooku

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. to asi potom nemáš silné dioptrie, však :)

   Odstrániť
 2. Ty poslední se mi líbí moc)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Krásne fotky aj okuliare :) Hlavne tie posledné sa mi veľmi páčia! Ťažké rozhodovanie, či farebnú alebo čiernobielu fotku, obidve sú skvelé :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Posledná sa aj mne veľmi páčia, len neviem či by sa mi hodili :)

   Odstrániť
 4. U mňa vyhrala čiernobiela v pomere hlasov 13:10 :-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. :D mne na Fb farebná, len už si pomer nepamatám :)

   Odstrániť
 5. Krásné fotky, to musela být fajn práce :-) Bohužel se mi nenačetly všechny fotečky, ale ty druhé po slunečních brýlích jsou moc elegantní a krásné.... čb versus barva to je věčné dilema :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Velmi pekne licenie, aj s tym ucesom to sedi. Okuliare sa mi radsej este nepacia, kym nemusia :-D Ale v ciernobielej je to krajsie! Citam vo vani a po tej foto Myjavy sa mi chce spat, taky pokoj z nej ide.

  OdpovedaťOdstrániť