8.9.13

Jednoduché matné líčenie do práce

Ahojte,
dnešné líčenie je veľmi jemné, ľahké a vhodné pre ženy, ktoré buď na líčenie nemajú čas, alebo neradi používajú veľké množstvo produktov. Nepoužila som žiadnu ceruzku na oči, ani milión tieňov, vyhrávala som sa iba s paletkou od Avonu. 
Celé líčenie je matné, nenájdete tu okrem pier, žiaden produkt, ktorý by obsahoval trblietky, alebo sa nejako výrazne leskol, takže ideál do práce.


POSTUP

Veľmi jednoduchý a hlavne nenáročný. Naniesla som ako podklad liečivý krém na zmiešanú pleť Global a prstami som naniesla BB krém. Pre prirodzený efekt a rozjasnený vzhľad. Pleť som pomocou vejárovitého štetca zľahúčka zafixovala. S púdrom som narábala naozaj veľmi opatrne, cieľom bolo získať čo najprirodzenejší vzhľad. Potom sa trošku vyhrala s matným bronzerom od e.l.f.u. Veľmi opatrne som naznačila kontúry tváre s tmavšími časťami a s matným bielym odtieňom som zvýraznila stred tváre a vrcholky lícnych kostí. Na líčka som použila svetlo - koralovú časť z krajkovej lícenky od Dermacolu.

Zvýraznila som obočie a na viečka naniesla podkladovú bázu. Paletka od Avonu má tiene označené číslicami jedna až štyri. Takže som išla postupne. Jednotka- najsvetlejšia poputovala pod obočie a do vnútorného kútiku, dvojka na pohyblivé viečko, trojku som nepoužila a štvorkou som vytvarovala ohyb a použila som ho aj ako hornú a dolnú linku. Nalíčila som iba horné riasy hnedou riasenkou a na pery naniesla jednu vrstvu lesku. Celé líčenie mi trvalo asi 7 minút aj s cestou :).


POUŽITÉ PRODUKTY

Tvár
Sébium Global (BIODERMA) - ako podklad
Smooth Skin Pressed Face Powder (NYC)
Studio Cool Bronzer (e.l.f.)

Oči
Eyebrow kit Kompaktná farba na obočie , odtieň medium (e.l.f.)
Podkladová báza (DERMACOL)
Eyeshadow Quad True Color, odtieň Berry Love (AVON)
Brown Magnum riasenka (DERMACOL)

Pery
Lesk na pery brilliant, odtieň 02(DERMACOL)
a bonusová INSTAGRAMOVÁ

Paletka očných tieňov je stavaná k teplejšiemu spektru, tým že je matná je naozaj ideálna na denné líčenie aj do práce. Riasenka od Dermacolu má úžasnú hnedú farbu, ale odlíčiť je ju trošku boj :).
Bronzer od e.l.fu je absolútne skvelá vec. Trošku prášivá, ale s perfektnými odtieňmi a krásne sa s ním dá kontúrovať. Ideál na cestovanie.

Máte doma tieto produkty? Používate aj iné ako čierne riasenky? A čo vravíte na takéto matné ľahké líčenie?

 Pehatú instagramovú fotku som pridala ako bonus a ukážku toho čo mi slnko počas leta dokáže spraviť s pehami, v zime nemám takmer žiadne :).


14 komentárov:

 1. Nádherné líčenie! Dúfam, že podobné líčenie onedlho využijem :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. o to by osm bola rada, ak by som bola napomocna :)

   Odstrániť
 2. vyzerá to krásne :) .. takto sa nalíčim do školy :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Veľmi ti svedčí aj takéto jemné líčenie :) Hnedú riasenku od Dermacolu teraz testujem tiež a farba je super len to odlíčenie je vážne katastrofa aj s vodeodolným odličovačom :/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. oj odličovanie ani nevrav, dnes mi volala zákazníčka že ju nemôže dať dole :D ale inak farbu má krásnu :)a dakujem!

   Odstrániť
 4. Umíš krásně líčit kdyby jsi dělala videa byla by jsi jak GetTheLouk

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. :) ďakujem za také prirovnanie, Lucka je skvelá a originálna, takže ďakujem za taký kompliment :)

   Odstrániť
 5. Mony, ja som skôr na výraznejšie líčenia, ale toto je veľmi veľmi pekné, ako nakoniec vždy u teba. Taká dokonalá, precízna práca, radosť pozrieť.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem za slová! Ono občas odlahčiť líčeniu, nie je na škodu :)

   Odstrániť
 6. sikovna. krasne liceni!
  http://sienastyle.blogspot.it

  OdpovedaťOdstrániť