6.6.13

Photoderm, wellnessovské blogerky a Vysoké Tatry

Ahojte,
po líčení nasleduje foto report takmer z celého víkendu. Okrem predstavenia letných noviniek z radu Photoderm som stihla ešte absolvovať prezentáciu jednej kozmetickej značky z Japonska a navštíviť moju úžasnú spolubývajúcu z VŠ - Lucku a konečne si pozrieť naživo jej salón. Lucka je úžasným príkladom, ako si plniť sny a v živote sa naozaj venovať tomu, čo človeka baví.

Opäť kvalitná prezentácia v podaní Lucky a s dievčatami sme sa zhodli, že jej informácií nie je nikdy dosť a vždy to veľmi rýchlo utečie. Nebyť ďalšieho programu, vydržali by sme s ňou oveľa oveľa dlhšie.

Prezentácia bola venovaná dôsledkom nechránenia si pokožky na slnku, novinkám z rady Photoderm a stihli sme ešte prejsť Sebium Global a Al korektor. Dúfam, že sa všetky poriadne "mažete", pretože tie dôsledy sú naozaj vážne. Predčasné starnutie pokožky a pigmentové škvrny sú len slabým odvarom. Mažete???

 Isabelle, My cosmetic tests,Diamonds fashion Katka, Purpurova lastovicka, Awards 4 beauty, Petush - book, Bloomingflowers Ika, Beauty by Bellatrix,Alli know about cosmetics, Gioia de Vivere, Jungle of lipstick, Viac stylu, a Lucka z  Biodermy (niektoré foto od Peťky, Frederiky. Lucky, Eli a Soňi)

Pripravené na wellness.

Pred večerou na Nás ušili veľmi silný aperitív v podobe horiaceho Tatranského čaju.

Super sestry z Gioia di Vivere v Kolibe PATRIA

Po večeri sme ešte stihli bowling, Dá sa hrať aj v topánkach, ktoré sú o dve čísla väčšie ako potrebujete :).
V nedeľu ráno Nás za oknom prekvapil takýto úžasný výhľad na štíty. S Luckou sme obe v pyžamách viseli z okna a fotili  a kochali sa o dušu.

Vypustite blogerky na lanovku a oni sa miesto kochania prírodou budú navzájom fotiť :)

Odvážna päťka, ktorá aj napriek zlému počasiu na Solisko vybehla.

Výhľady boli naozaj neskutočné :).

Eli, ja a Soňa ako paparazzi v kosodrevine. Photoderm na Solisku :)

Počasie na Solisku bolo naozaj o ničom,. Aj cesta lanovkou bola upršaná, hmlivá a studená, ale som rada, že sme naň vybehli aspoň na otoč.  Aj keď sme neboli všetky (niektoré ešte wellnessovali a segwayovali)), zabavili sme sa.

A vyskúšali sme si aj segway. 2 krát. Druhý krát sme museli dať protipršavý upgrade, čo Sonička, ktorá bola so mnou zhodnotila, že vyzerá ako Teletubbies oblečený v Tesco igelitke. Predpokladám, že sa na bavilo celé Štrbské pleso :) . Zážitok to bol famózny a určite by som niečo také prijala aj častejšie.

Už mi len ostáva poďakovať Lucke z Biodermy. Vie ako sa o Nás starať, vždy trpezlivo odpovedá na všetky otázky a všetky stretnuia vďaka nej sú plné zážitkov, srandy, skvelých produktov. Bioderma naozaj vie, ako sa o blogerky starať :).

A dávam Vám ešte do pozornosti jednu udalosť na FB. Ak by ste sa chceli pridať, ste všetky vítané.

A viete čo ma čaká budúci týždeň? Odratávam minúúúty  a dúfam, že letisko nezaplaví, cesty budú priechodzie a naozaj aj pôjdeme.

Zdroj
Pekný deň

15 komentárov:

 1. skvele ste si to uzili, skoda toho pocasia na lanovke.. :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. áno, užili, našťastie cesta dole aj hore netrvala tak dlho, takže sa to dalo v pohode vydržať. len keby bolo krajšie, určite by boli krásne výhľady a teplúčko :)

   Odstrániť
 2. Páni, vypadá to, že jste si to tam pořádně užili!

  OdpovedaťOdstrániť
 3. wau,super fotky:) hlavne ten plamen

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ano ano, chutilo? na mna dost silne :)

   Odstrániť
  2. kym to bolo teple chutilo, potom uz moc nie. a veru, mohlo to by trochu slabsie:D len mne sa ten plamen nie a nie zobrazit na fotkach.

   Odstrániť
 4. užili sme si to najviac .... najdokonalejší víkend s Biodermou :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Super fotky! Tá s Eli je úplne zlatá, je vidieť, že máte super náladu :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. celý víkend bol úplne skvelý, veľká pohoda, smiechy, dobrá nálada. Eli aj všetky dievčatá boli super

   Odstrániť
 6. Perfektne bolo! A teda, čo sa to dozvedám?! Bude dovolenka? Prekvapko! ;o)
  www.isabelle.sk

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. prekvapko aj pre mňa :) a už sa teším kedy niečo podobné zopakujeme :)

   Odstrániť
 7. segway musela být prča:o) Jo tak ty jedeš do ráje?? Wow, nádhera, tak doufám, že pak hodíš nějaké foto, ať se můžeme pokochat:o)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. hej bola, keby neprší tak sa na tom vozím až do odchodu, fakt super, len je to dosť drahé a do práce to mám ďaleko s týmto :D Ano idem do raja, fotoasi hodím, elbo nás tam čaká strašne veľa zaujímavých vecí a bola by škoda, keby o ne prídete :)

   Odstrániť