2.11.12

Novembroví youtubers

Ahojte,
každý mesiac zverejňujem odkazy na blogy, ktoré ma zaujali a o ktorých si myslím, že by sa Vám mohli páčiť tiež. Tento mesiac som sa rozhodla zamerať na youtuberskú scénu a pripravila som pre Vás zopár "gurus", ktoré mám veľmi rada a nevynechám od nich ani jedno video.

Na stránky sa dostanete po kliknutí na obrázok.

1
 BEAUTY BROADCAST

Emily z BB je jedna z mojich najobľúbenejších, veľmi mi sedia jej recenzie, aj čo sa pleti týka, líčenie ma u nej až tak veľmi neohuruje, ale jej recenzie, odporúčania mi sedia, asi ako u nikoho. Na jej odporúčanie som si zakúpila už celkom dosť produktov a zo všetkými som bola absolútne spokojná. Emily je američanka, ktorá pracuje v televízii a popri tom sa venuje svojmu youtube kanálu.

2
RAEview


Joj, k Rae sa chodím kochať a nasávam všetky recenzie k produktom z vyššej cenovej relácie. Má neskutočný prehľad, kvalitné recenzie a mňa to len núti stále si rozširovať zoznam, po čom moje srdce piští :). A keďže sa do budúcnosti chystám rozšíriť svoju zbierku  a produkty, ktoré ona recenzuje, každá rada dobrá. Už by ma len zaujímalo, kde na to všetko berie :).

3
THE FOLARON


Je youtube kanál Anity Folaron, ktorá, ako som pochopila (dúfam, že správne) má Make up školu v Polsku. Táto škola pracuje a zároveň je distribútorom francúzskej značky Make-up Atelier Paris, ktorá má famózne produkty a tajne dúfam, že sa k nim raz dopracujem a odskúšam si ich. Ale k veci, videá pod vedením vizážistov, ktorý pracujú pod touto značkou sú famózne a neskutočnou inšpiráciou. Akonáhle ich objavíte, máte problém skončiť s pozeraním:).

4
TERRY MAKEUP TUTORIALS


Terezku sledujem už takmer od začiatku a jej obľúbenosť rastie exponenciálnym radom. Jej líčenia sa mi veľmi páčia, je to krásne dievča, veľmi príjemné a šikovné. Odporúčam pozrieť jej video k Sexi Arabic Eyes, ktoré je moje asi najbľúbenejšie :).

5

SIMON´S CATNa záver niečo nemakeupovské. Ako rodina mačkofilná, sme sa absolútne zaľúbili do Simona a jeho kocúrika. Kanál plný krátkych animovaných príbehov a súžití človeka s mačkami, kto mám mačičku, tak sa tuto naozaj pobaví. My sme to začali sledovať, ešte na začiatku a počas štyroch rokov sa z tohto neskutočného stvorenia stal celkom slušný biznis :).

Sledujem aj notoricky známe youtube gurus, ako Lisa, Pixiwoo, Dulce Candy, atď, ale tie už všetky určite poznáte. A ak máte odporúčanie na niektoré, ktoré možno nie sú až tak známe, ale stoja za pozretie, sem  s nimi:)

Viac mojich oblúbených blogov tu


14 komentárov:

 1. 5ku si zabila :D
  úžasná webka

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. že :) my sme z neho hotoví, ale úplne, keď budem mať deti, tak budú určite vlastniť nejakú knižku :)

   Odstrániť
 2. Odpovede
  1. som si aj myslela, že poznáš, lebo vy ste z rovnakého cesta ako my :)

   Odstrániť
 3. Emily i Rae mám moc ráda, ostatní neznám, tak ti tímto děkuju i za super tip :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. simon je úplně nejlepší!!! objevila jsm ho náhodou teprve před pár měsíci, ale u nás doma vede!

  z jiného soudku: nezamýšlíš zase udělát pár tutoriálů pro nás obrýlené?

  díky, trn

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. píšem si a niečo ešte pripravím. Som si nemyslela, že by to ešte niekoho zaujímalo :)

   Odstrániť
 5. Moni, k dvojke ti nefunguje preklik. Tento koment môžeš potom vymazať :o)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. a čoby som ťa mazala :) aspoň viem že poctivo čítaš :) ďakujem za upozornenie :) opravené

   Odstrániť
  2. Mne to stále nefunguje .. :/

   Odstrániť
  3. Lubi, mne hej bez problemov, to je zvlastne

   Odstrániť
 6. Emily mám ráda. Ze začátku jsem ji sledovala jen tak okrajově, ale s postupem času jsem si ji hodně oblíbila :)

  OdpovedaťOdstrániť