17.10.12

Skvelé novinky Zoevovsky Biodermové

Ahojte,

nazbieralo sa mi niekoľko noviniek a rada by som sa s Vami o ne podelila. 


ZOEVA

Už tento víkend ma čakajú dve krásne udalosti. Prvou z nich je moja spoluúčasť na Workshope so spoločnosťou ZOEVA, ktorý bude zameraný na prezentáciu výrobkov značky Zoeva a následné školenie ako sa líčiť, kedy a aké produkty používať, kedy akým štetcom čo a podobne. Školenie bude zamerané pre študentky stredných škôl. Takže som veľmi zvedavá, či ich zaujmem :). 

Učiť líčenie ma baví trošku viac ako len samotné líčenie a  veľmi sa teším, že mi Zoevovský tím ponúkol takúto možnosť spolupráce. 

Beriem zo sebou fotoaparát a ak dostanem povolenie, určite zopár fotiek z workshopu uverejním.


BIODERMA

Ďalšou veľmi príjemnou záležitosťou je veľké stretnutie blogeriek v spoločnosti BIODERMA. Kde nám budú predstavené novinky z rady MATRICIANE. Na tomto odkaze sa môžete zaregistrovať a budete v hre o super cien 100 cien. Len malá poznámky, veľmi sa mi páči dizajn stránky, spracovanie. Dali si záležať.

Dievčatá, ktoré sa na stretko chystáte, dajte mi vedieť s kým sa vidím a s kým nie. My prídeme asi s Deni spolu :).


Oslavujeme prvý rok (giveaway)


Ako ste si už isto všimli, začala na blogu prebiehať prvá časť obdarovávačky k prvému roku založenia môjho blogu. Tento týždeň Vás čaká balíček z rady Sébium , ďalší to bude Sensibio a v treťom Vás čaká super balíček s radou Hydrabio.

A aby sme netroškárili, pokračovať budeme produktami zn. Zoeva a potom prihodím, ešte niečo aj ja sama, len sa akosi stále neviem rozhodnúť, či sa zameriať na niečo líčiaco-vyučovacie, alebo nejaké pomôcky k líčeniu, alebo niečo z dekoratívky.  A možno sa dohodnem s manželom a vymyslíme  nejaké fotolíčiace stretnutie. Uvidíme :).  
 
To čo sa okolo mňa momentálne všetko deje, je mi trošku neuveriteľné (a to zatiaľ ani neviete o všetkom:)), naozaj som pri zakladaní tohto blogu netušila, že sa mi to posunie až týmto smerom. Napĺňa ma to veľkou energiou .. a mám strašnú chuť tento môj blogerský pokus rozvíjať, takže ak všetko pôjde ako má, posunieme to tu trošku do vyššieho levelu.

Majte sa krásne!3 komentáre:

 1. To je super. Mám strašne rad a Tvoj blog, či už líčenia alebo recenzie. :) Som rada, že sa Ti darí
  a na Workshope so Zoevou môžeš svoje skúsenosti posúvať dalej. A tá GA! :) Si neuveritelne štedrá. Takéto ceny :) Ved ja sama nikdy nezabudnem na to ako som u teba vyhrala super-duber bázu od Zoevy. :-) Tak Ti želám ešte uspesnu a dlhu "blogovaciu karieru" :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Super uč a vzdelávaj, šír ďalej nech máme kopu šikovných dievčat. Blahoželám =)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. pevne verim, ze budu fotecky zo skolenia, a drzim palceky! :)
  Bioderma akcie sa zasa nezucastnim lebo som mimo SR (aj naposledy som bola niekde odcestovana, zacinam ich podozrievat, ze tie terminy vyberaju zamerne ;)), ale dufam, ze budu prispevky a fotky! Uzite si to baby :)

  OdpovedaťOdstrániť