2.10.12

Októbrové blogy

Ahojte,
tieto októbrové blogy sú jemne výnimočné - je to prvý výber blogov po prehupnutí jednoročného výročia môjho blogu a koho dať do výberu, som mala rozhodnuté asi za 5 minút.
Prajem pekné pozeranie a inšpirovanie sa a aby som nezabudla, na blog sa dostanete kliknutím priamo na obrázok.

1


Zuzku sledujem takmer úplne od začiatku a zlepšuje sa z postu na post neuveriteľným spôsobom. Jej nechtovým výtvorom patrí veľký klobúk dole a líčenia ma u nej začínajú neskutočne baviť. Jediná vec mi vadí ... že už sa asi pol roka dohadujeme na stretnutí a ešte stále sa nám nepodarilo sadnúť aspoň na kávu! A pozvali si ju z Goshu, čo jej málinko závidím :).

2

Mladý šikovný chalan, ktorý robí nádherné fotky! Viac ani nemám čo dodať, už len kliknite na obrázok a kochajte sa. Ale najskôr si spravte kávu (čaj), lebo sa asi zabavíte.

3

Peťu som objavila pred chvíľkou, ale nejako nebolo času na detailnejšie prekutranie blogu, to už sa však udialo  a za mňa veľké áno. Hlavne pri článkoch o jej živote, postojoch, názoroch. Vynikajúco sa číta a je mi príjemným oddychom, spestrením. Baví ma, keď Vás blog nepriamo prinúti sa aj zamyslieť a chvíľku podumať.

4 
 

Blog plný recenzií. Drogériovú kozmetiku u Nik a Nuf nájdete málokedy, ale ak plánujete investovať do kozmetiky kvalitnejšej z vyšších cenových kategórií, nájdete tu plno inšpirácie. Občas sa mihnú líčenia, duely (tie ma bavia) a sem tam aj niečo z ich súkromia. Ich blog mám rada kvôli kvalitným recenziám a pútavým štýlom písania. 


A ak by ste hľadali inšpirácie viac - TU nájdete všetky blogy, ktoré som doteraz zahrnula do tejto rubriky. Poznáte? A ak máte nejaký nový blogový objav, sem  s ním do komentárov :).5 komentárov:

 1. ;-) to napravíme, neboj :-) ďakujem :-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. v to teda veľmi silno dúfam :) a nie je zač, rada :)

   Odstrániť
 2. Mam rada tieto tvoje prispevky..vacsinou tu nachadzam inspiraciu a vzdy mi predstavis minimalne jeden blog, ktory nepoznam, takze super :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem, teší ma, že sa ti takéto články páčia a keď je aspoň jeden nepoznaný, tak účel je splnený! :)

   Odstrániť
 3. Jéé jsem moc ráda, že se Ti u mě líbí :)

  OdpovedaťOdstrániť