16.6.12

Júnové blogy

Dnes je neskutočne pekne a vrámci dobrej nálady som sa opäť rozhodla spraviť malý článok a piatich blogoch, ktoré ma zaujali za minulé obdobie, alebo ktoré sledujem už dlho a stoja za zmienku. Zoznam májových blogov môžete nájsť TU.

1Tento blog sledujem celkom dlho. Najprv som chodila občas, potom som si všimla ich zaujímavé a kvalitné komentáre a začala chodiť pravidelne. Dievčence sú veľmi milé a vždy ma poteší, keď dostanem email, že u nich vyšiel nový článok. Venujú sa veľa veciam, takže blog je plný zaujímavých informácii o parfémoch, jedle, akciách, kozmetike a čo sa cení najviac, tak sú ich články nepózerské, milé a čítajú sa jedným dychom.

2Ak ma sledujte kvôli líčeniam, tak určite navštívte aj jej blog. Skvelá inšpirácia a pri jej líčení Slovensko !!! som začala šmírovať každý jeden článok a som strašne zvedavá, kam sa bude uberať v líčení :) 


3Soničku som začala sledovať ako jednu z prvých, jej články z modelkovského života sú strašne veselé, optimistické a plné energie. A koho by nepotešilo fashion zákulisie, ktorým nás zásobuje pravidelne, však :). Okrem postov z jej života, u nej nájdete veľa módnych inšpirácií. Blog okrem Soni vedie aj jej kamarátka Janka, o ktorej som sa teda zatiaľ nedozvedela veľmi veľa, ale ak sa sem dopátrajú, tak by ma o nej článok určite potešil :). 

4


 Adélka má super hlas a skvelé, poučné videá o líčení, postupoch, spôsoboch. Blog o líčení, o jej živote v Holandsku. A na blogu má s priateľom malé gifko a strašne dobre sa naň pozerá a vždy ma prinúti sa usmiať:).

5Blog plný skvelých recenzií, cez make upy, vlasovú kozmetiku, pleťovú. Aj o produktoch, o ktorých som nemala ani tušenia. Dobré recenzie, objektívny postoj. Takto má vyzerať kozmetický blog! A vďaka nej som sa odhodlala zájsť do YVES ROCHER, čo jej ešte nejako budem musieť vrátiť, pretože tam asi miniem veľa veľa peňazí.

 
Tak hotovo, a ak ste nejaké zaujímavé blogy objavili v poslednej dobe, dajte vedieť :)


11 komentárov:

 1. sonička je skvelá,sledujem ju :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Vďaka za tipy :)

  Ak si sa ešte nezapojila, u mňa na blogu prebieha giveaway! :)
  strayalley.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ty jsi zlata, dekuju moc! Jsem rada, ze se ti muj blog libi <3

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Zapojte sa prosím do mojej giveaway o kozmetickú tašku od Benefit

  http://dorota-art.blogspot.sk/2012/06/giveaway-o-kozmeticku-tasku-od-benefit.html

  Ďakujem :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Skvelé tipy, určite ich navštívim. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. jééj toto ma strašne potešilo, hneď mám krajší deň :) Som rada, že sa ti môj blog páči!

  OdpovedaťOdstrániť
 7. stranečka, lizzy, Natália, Natálie, Z: no nie je zač :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. jeeee, teraz som to nasla, dakujem ti velmi pekne za pekne referencie! :)))

  OdpovedaťOdstrániť