20.4.12

O svadbe, súkromí a tak ....

Ahojte,
plus mínus okolo v tejto dobe, ale pred dvoma rokmi, som bola v ľahkom strese a v prípravách na svadbu (Katze, stresy budú iba pred tým- v ten deň si ich zakáž a deleguj :)). A tak som sa rozhodla pripojiť zopár našich svadobných foto a pre tie, ktoré si práve čírou náhodou vyberáte svadobného fotografa len jedno - rozmýšľajte, na fotkách nešetrite, zavolajte si profesionála,  za kvalitu sa platí a fotky Vám ostanú navždy.

Turistické boty museli byť, v prírode je aj tak najlepšie :)foto: Andrej Luprich

Brunette, paris and chocolate ma nominovala na Versatile Blogger Award, veľmi pekne jej ďakujem, vezmem to ale trošku stručnejšie, dúfam, že sa nebude hnevať. Ak sa chcete niekto nanominovať, nech sa páči, drbov zo súkromného života blogeriek nie je nikdy dosť . Takže:

1) s manželom máme niekoľkoročný rituál, v sobotu si robíme takmer vždy na raňajky opekaný chleba vo vajíčku a takmer celé doobedie pozeráme Big Bang Theory, M.A.S.H. alebo Frashier,

2) aj keď som celkom inteligentná a za pipinu sa nepovažujem, dostali ma The vampire Diaries (ehm Damon! :)),

3) občas som malý bordelár, na druhej strane, keď ma chytí upratovanie, som schopná čistiť kachličky zubnou kefkou a "gruntovať" do polnoci,

4) tajne snívam, že raz odídem z práce a budem si zarábať iba testovaním novej dekoratívky, venovať sa líčeniu a učiť ženy starať sa o seba tak, aby boli spokojnejšie,

5) často sa komplikovano zamýšlam nad blbostičkami , potom mi uchádzajú základné veci a vyzerám ako trubka:) a zo súkromia by snáď aj stačilo! :)

Čo sa týka mojej nečinnosti, už som spomínala na FB, príčinou bola autoškola a výsledkom úspešne zvládnutý vodičák na prvý šup, ono už v 27mich bolo na čase, že :).  Za toto obdobie sa mi nakopilo celkom slušné množstvo nových produktov, konečne som schopná rozmýšľať aj o make up tutoriáloch tak čakajte spŕšku nových článkov. Prajem pekný víkend ( u nás zatiaľ slnečný), ja budem líčiť, upratovať a venovať sa manželovi a rodine. Čo plánujete vy?

22 komentárov:

 1. Och, nádherné fotky a krásna nevestička si bola! Nás to už tiež o pár mesiacov čaká, zatiaľ nestresujem, ale verím, že aj to príde :-)
  S fotografom máš úplnú pravdu. Aj my sme si zajednali veľmi dobrého - síce drahší, ale myslím, že do fotiek sa investovať oplatí. Napr. kameramana sme úplne vylúčili, pochybujem, že by som svadobné video videla viac ako 2x. No a kazetu si na stenu nezavesím... zato vydarenú fotku áno :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. A ozaj, neviem, či som si náhodou šaty presne ako tvoje neskúšala... :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Veve tak ti prajem, aby všetko vyšlo na jedničku, s čo najmenšími stresmi, aby všetkým chutilo, aby ste sa dobre zabavili a čo to sa aj s nastávajúcim sami sebe povenovali! S fotkami máme úplne rovnaký názor, tiež sme nemali kameramana a neľutujeme :).

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Parádní fotky! Byla jsi opravdu nádherná nevěsta! A celkově jsi mi strašně moc sympatická - vzhledem, tím, jak se vyjadřuješ...;).

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Moc mě článek bavil..! :) My svatbu plánujeme do dvou let a naštěstí máme fotografa v rodině, takže aspoň o starost míň.. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Lily: ďakujem za taký krásny komentár :)
  Skodulka: tak to máte dobré, u nás máme fotografov troch plus manžel, ale chcela som im (a teda hlavne manželovi):) dať voľno, lebo fotiť svadbu naozaj nie je sranda a je to náročné.

  OdpovedaťOdstrániť
 7. ty šaty jsou nádherné, moc ti to jako nevěstě slušelo:)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Za tenhle článek jsem ráda, vždycky se o svých oblíbených blogerkách dozvím ráda něco nového ;-) A mělas krásné šaty. Fotky se také vyvedly, moc se mi líbí ta předposlední, jak to ty pampelišky hezky prozářily :)
  Verunka

  OdpovedaťOdstrániť
 9. krásné fotky! byla jsi nádherná nevěsta :-) bod 3) perfektně sedí i na mě! :-)

  mujfialovysvet.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Gratulujem k vodicaku! Velmi pekne jednoduche saty si mala.

  OdpovedaťOdstrániť
 11. prekrásne fotky. gratulujem k vodičáku... :D

  OdpovedaťOdstrániť
 12. Nádherná nevěsta jsi byla ! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 13. Monica, krásne fotky a ešte krajšia nevesta! :o)
  A gratulujem k vodičáku - teraz hlavne rovno šup do auta, nie ako ja po 7 rokoch a stresuje ma aj nastavenie späťákov :P

  OdpovedaťOdstrániť
 14. peknee :) no ja snivam o snehobielych satoch a tortovych teda meganazberanych :DDDD a k vodicaku, tak ja som si ho robila v cerstvych 18 a od autoskoly som sa k autu ani nepriblizila a teraz sa zas bojim soferovat :D typicka zena :D

  OdpovedaťOdstrániť
 15. krásna nevesta :-) dúfam, že aj ja budem aspoň taká :-) držím palce nech vám to dlho vydrží ako doteraz :-))

  someonedifferent-denise.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 16. naozaj pekné fotky .....páčia sa mi lebo majú myšlienku :D
  inak my tak isto s priateľom máme rituál M.A.S.H. alebo Simpsons pomaly každý večer :D
  pozývam ťa na giveaway:
  http://fabolousandclassy.blogspot.com/2012/04/1st-giveaway.html

  OdpovedaťOdstrániť
 17. Tie fotky su čarovné ! :) Krásna nevestička :)

  OdpovedaťOdstrániť
 18. Anastasia a Terezka: ďakujem!
  udvouverunek: ďakujem, púpavy boli super, ono celkovo ten víkend bol jediným takýmto krásnym v tej dobe, takže nám to krásne vyšlo.
  Mar: vitaj v klube!
  lučiak,Ew*Edens,Michell: ďakujem!
  Katze: :D Ďakujem, už som zvedavá na teba!
  MissMarta: Marti, tomus a chcem vyhnúť, chcem šoférovať hneď ako dostanem vodičák, inak to boli potom vyhodené peniaze. No a k šatám, tak každý má iný vkus, ja som nechcela biele a hlavne aby boli hladké a nie moc prezdobené :)
  Denise: určite budeš a ešte krajšia :) a ďakujem za priani, vážim si ho, my sa o to snažíme o sto šesto :)
  Mia:ďakujem za pozvanie, Simpsonovci sú tiež skvelí, ale nejako na nich zabúdame, asi to musíme napraviť.
  xoxopatty: ďakujem :) aj nám sa fotky strašne páčia

  OdpovedaťOdstrániť
 19. Ááááá ty šaty! Já nemám ráda nějaký přeplácaný, všude kytičky, všude korálky, a tyhle, ty jsou naprosto nádherný! Hrozně Ti to slušelo! :) Krásný fotky, prostě nádhera :)

  OdpovedaťOdstrániť
 20. Iva: ďakujem, máme rovnaký názor :)

  OdpovedaťOdstrániť