10.4.12

Nakupovacie tipy

Dnes Vám predstavím malé inšpirácie k nakupovaniu. Sú to overení dodávatelia, takže ich odporúčam na 100%! Kliknutie na logo predajcu Vás odkáže priamo k zdroju.

Inšpirácie sú síce zo Slovenska, ale v kľude pridajte pod článok aj zaujímavé české stránky/tvorcov a i. a samozrejme pre Sk čitateľky, dajte aj tie slovenské! Budem rada!

Ako prvú spomeniem Katku, šikovné mladé dievča, u ktorej si rada objednávam "bižu". Robí zaujímavé čelenky, prívesky a okrem toho, že je šikovná a veľmi komunikatívna, dokáže Vám do prívesku, alebo náušníc zakomponovať obrázok niekoho mileného. Ja som tak obdarovala dve kamarátky našou spoločnou fotkou a malo to veľký úspech :).
Tento setík nosím snáď každý druhý deň
To nie som ja :) a fotené Katkou
Značka Popular patrí dizajnovej dvojici Zuzke a Michalovi, ich vecičky sú perfektnej kvality, s citom pre detail a dokonalo vypracované. Nájdete ich na Sashe.


Foto by Popular
A obe budú tento rok moje :)

Tak a teraz niečo pre nás slepších, e- shopy s kontaktnými šošovkami som už vyskúšala asi všetky a tento je bezkonkurenčne naj!

 A keď zadáte môj dílerský kód: oax5b33t získate zľavu 1% (aj to málo poteší :)


5 komentárov:

 1. ta bodkovana tasticka je roztomila! Sosovky uz nastastie riesit nemusim, juchuuu :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. lučiak: no ... si tá odvážna, snáď raz aj ja budem... :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. juj, ta pasikova kabelka by sa mi teraz strasne zisla :-). Ta celenka je super, len ja v nich nevyzeram dobre, nemam na to tvar (mozno aj hlavy)... a taak velmi by som chcela :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Hmm, tak ty taštičky bych si dala líbit! Hodně pěkné, musím si projít zbytek jejich nabídky.
  A když vidím tu čelenku, nedá mi to a musím si vzpomenout na Jane Bond, českou tvůrkyni čelenek a fascinátorů, dělá opravdu nádherné kousky. Prodává na Fleru a v několika (většinou) pražských designových obchůdcích, ale často se zúčastňuje i různých výstav a designových veletrhů (Code:Mode atp.). Mám od ní dva kousky, ale jenom při těch určitě nezůstane. Doporučuju nahlédnout ;-) http://www.fler.cz/janebond
  Verunka

  OdpovedaťOdstrániť
 5. tie kabelky sú naozaj krásne!! :-)

  someonedifferent-denise.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť