16.2.12

Evening make up Ruby Rose

Na oko som naniesla podkladovú bázu a púder. Po každej nanesenej vrstve tiene rozmazávam a prepájam do seba. Pre zrozumiteľnosť delím postup na dve časti.

Vykreslenie dolnej linky (líčila som ako prvé)
Do prvej tretiny dolnej linky (smerom od vnútorného kútika) som naniesla najsvetlejší tieň. Pokračovala som stredne zeleným, ktorým som vykreslila celú dolnú líniu oka. Najtmavším odtieňom som zvýraznila poslednú tretinu oka. Linku som zľahka pretiahla smerom hore. Štetcom s trochou transparentného púdru som zľahka rozmazala spodný okraj linky.

 Líčenie viečka
Malým štetcom (pencil brush) som vykreslila s najtmavším zeleným tieňom dve tretiny hornej linky (smerom od vonkajšieho kútika do najvypuklejšej časti oka). Najsvetlejší tieň prišiel do vnútorného kútika, na prvú tretinu pohyblivého viečka až k najvypuklejšej časti oka. Stredne zeleným tieňom som vykreslila vonkajšie véčko (aj ohyb oka), ktoré som potiahla až k svetlému tieňu. Najtmavším tieňom som vykreslila vonkajší kútik a časť nad ohybom oka. Zvrchu som ho prepojila so stredne zeleným tieňom. Na rozjasnenie som pod celé obočie naniesla odtieň Sin z palety Naked.

Na záver som gelovou linkou vykreslila hornú vonkajšiu a dolnú vnútornú linku a naniesla dve vrstvy riasenky.

pre väčší náhľad kliknite na fotku
 
POUŽITÉ PRODUKTY 
Korektor:
Corrector Caviar Long Stay, odtieň Fair- 2 (DERMACOL)

Podkladová báza:
 Eyshadow Base ESB 01- white (NYX)

Púder:
Invisible fixing powder, odtieň light (DERMACOL)
Tiene:
Paleta Naked: odtieň Sin (URBAN DECAY)
Beauty eyeshadow kit HB- 103, odtieň 5 (RUBY ROSE) 
Cena: 1,91 €
Špirála:
Hypnose Noir (LANCOME) 
  Wonder Lash Intense Mascara, odtieň Intense Black (ORIFLAME)

 Linka:
Fluidline eye - liner gel, odtieň Blacktrack (M.A.C.)
Obchod s dekoratívnou kozmetikou Ruby Rose som vám už raz spomínala. S tieňmi od nich som spokojná, tak som neváhala a spravila menšiu objednávku. Tiene sa prepájajú ľahko a pigmentácia je obdivuhodná. Pri tých cenách mi je to až divné :). 

 Ste vlastníčkami tieňov od RR? 
Na záver ešte pripájam informáciu, ktorá ma veľmi potešila: Majiteľka eshopu je zároveň majiteľkou www.jvnatur.sk, kde napríklad zakúpite pleťové vody Saloos.

17 komentárov:

 1. Zelenou já ráda. Vypadá to moc hezky.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Opět pěkné a bezchybné. Ta zelená se ti hezky hodí k očím, krása :)

  http://spicedchocolate.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 3. U nás v drogérii je stojan s kozmetikou RR, takže mám niekolko odtieňov. Som s nimi spokojná, ale okrem tieňov som nič iné neskúšala (rúže, lesky, špirály). Dokonca mám aj pigmenty a tie sú tiež fajn.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. a kde prosím ťa bývaš? :) že celý stojan ... som sa potešila, že som objavila aspoň e - shop, pretože sa po týchto tieňoch u nás zlahla zem! Som si objednala ešte lícenku, ceruzku na pery, balzam. keď otestujem, zverením :)

   Odstrániť
  2. Ja bývam v Handlovej a stojan je v Tevose, ale tiež som videla stojan aj v Prievidzi, tak neviem, že či to v každom Tevose, alebo je to len nejakou oblasťou, ale tiež asi aj záleží, čo si objedná daná predajňa, pretože tiene a paletky nemali všetky rovnaké. Ale tento stojan som videla aj v Tescu (asi v Žiari nad Hronom), čo bývajú také tie rôzne obchodíky a tam je taká jedná predajňa, kde majú rôzne "serepetičky" a majú tam stojany napr. aj od Maybelline a aj Ruby Rose. Tak ak máš na blízku drogériu Tevos, tak skús tam, alebo potom jedine že budeš mať šťastie a natrafíš na nejakú živnostníčku s malým obchodíkom :-)

   Odstrániť
  3. A ešte pozerám, že mám z toho stojana/u tiene Juli Rose a tie sú tiež super http://www.rubyrose.sk/index.php?main_page=product_info&cPath=1&products_id=113

   http://www.rubyrose.sk/index.php?main_page=product_info&cPath=1&products_id=90

   Odstrániť
 4. Zelené tiene nosím pomenej, ale niekedy mi na ne príde doslova chuť! Použila si krásnu zelenú.. takže s Ruby Rose si spokojná? Vidíš aká som ješitná..babička mi dávnejšie kúpila takú väčšiu paletku a ja som ju niekam šupla s tým, že tie tiene predsa nemôžu byť dobré. Idem ju pekne nájsť..
  :-)

  cajova.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. s väčšími paletkami skúsenosť nemám, ale s mini paletkami, ako je táto je spokojnosť veľká, pri tej cene ďaleko predbiehajú niektoré drogérkové značky.
   keď znovuobjavíš tú veľkú paletku, daj vedieť, sama som zvedavá, pretože by som si chcela určite kúpiť aj väčšiu.

   Odstrániť
 5. Krásné barvy, přesně dle mého gusta! A opět dokonale vystínováno :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Tak tyhle barvy mě okouzlily! Moc povedené :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Tomu říkám povedené líčení! :)

  http://svetpodles.blogspot.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 8. lady, verunka2201, Klarka321, S. : ďakujem!

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Líčení pro Královnu plesu! Výborná inspirace, krásná kukadla ;-)
  Vivi

  OdpovedaťOdstrániť
 10. no ja mám tiež zopár tienikov od RB a som tiež veľmi spokojná. Tiene inej značky ani nemám. Ja mám takú väčšiu paletku, neviem teraz koľko tam je tieňov ale asi tak 24 a je parádna, takže odporúčam. My máme tiež stojan s RB v Tevose a ako vravela Ewiku tak aj v tescu v jednom takom mini obchodíku.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. jé ďakujem za info, spomínanú drogériu tu vobec nemáme, takze mi len ostáva pátrať a pátrať. Takže aj väčšie paletky sú rovnako dobré? Fajn vedieť!

   Odstrániť