14.2.12

Nevalentínský ...

Valentínske "neružové" líčenie som už robila, snažila som sa vytvoriť včera niečo romantické, ale oči, štetce a aj ruky mali veľmi nekompatibilný večer, tak som to vzdala a radšej som odfotila produkty, ktoré mi posledných pár týždňov spestrujú život. A zhodou okolností sú ružové.
Najobľúbenejšia pinzeta, zakúpená v Drogéria Teta za necelé 2€ . Maximálna spokojnosť. Pod ňou blogozápisník/recenzovač/zberač nápadov.
Garnier- obstojný ako odličovač očí, na tvári katastrofa  v podobe upchatých pórov a nekvalitného odlíčenia. Oriflame Strawberry & Cream voní ako jogurtovo jahodové Chupa Chups  a vôňa teší asi polhodinku. Studio Hot Curl používam pravidelne pri fénovaní a opäť, okrem iného aj pekne vonia :).
Zakúpite tu, vonia ako žuvačka, nelepí, krásne leskne, obstojne prežije aj nasýtenie sa kompletným  obedom a vysušuje minimálne.
Valentína doma neoslavujeme ("snažíme" sa ľúbiť priebežne :)), ale ak si tento deň užívate a máte ho radi , tak Vám prajem pekného Valentína presne podľa Vašich predstáv :).

PS: Bonus na záver. Valentínka stará asi 16 rokov, ktorú som počas nostalgického večera vykutrala. Cool, že! Ste mali vidieť, aká som bola vtedy natešená :). S nápadníkom som "chodila" asi týždeň a dali sme si aj pusu!
obálka :)
Valentínka


19 komentárov:

 1. tá valentínka je zabitá :-D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Jee Moni, hehe :D:D Ze dievca :D:D Od koho si ju dostala?? Linn

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ta Valentýnka mě taky dostala, boží :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. krááásne :) ja som dostala valentínku dvakrát, na druhýkrát to boli 3 A4, ktoré som ani nestihla prečítať, lebo to okamžite začalo kolovať po triede :D boože, to boli časy :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. áno áno, krásne spomienky, ja som si túto našla vďakabohu doma v schránke a strašne sa musím smiať nad tým textom! Ten mi totižto napísal 12 ročný chlapec a pred 16 rokmi a to už bolo že aké odvážne :D

   Odstrániť
 5. aj ja chcem tú pinzetu, musím ju zohnať:-)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Valentínka je perfektná :-) Aj ja si odkladám takéto spomienky, lebo keď to človek po rokoch nájde.. to ale úsmevných spomienok!
  My neoslavujeme, som si to teda aspoň myslela..ale Pepo ma dnes prekvapil ružičkou a kinder čokoládami..heh a potešilo to, veľmi :)

  cajova.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. presne tak! ked som bola mladsia odkladala som si koro vsetko, teraz uz len to mega velmi dolezite a tesim sa ked znova po dalsich 15tich rokoch objavim zase nieco z tejto doby :)

   Odstrániť
 7. aj ja pouzivam ten garnier odlicovac :) sice sem tam je slabsi ale voda nakoniec vsetko aj tak da dole :D...a valentinka som sa zasmiala :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Ten krém na ruce musí být super!

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Ta pinzeta je boží!! A jen za 2 eura? To je super!!
  A ty valentýnky jsou super!:D Já nedávno našla dopisy tak z 4/5 třídy, kde se mě kluci ptali - chceš se mnou chodit? ano/ne, zakroužkuj :DD Docela sem se nasmála:D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. je super, odporúčam!
   :D také listy sú tiež skvelé. mám jeden, ktorý Nám (mne a kamarátke) písali chlapci z futbalovej triedy, vek asi tiež 12 rokov, až mi slzy tiekli, do toho som našla denníček, čo som si vtedy písala, tie problémy a ako ma brat štval, nádhera, neskutočne krásne spomienky :D

   Odstrániť
 10. Stylish fox a Adele: a majú aj prúžkaté podobne ako mám zápisník, tie sú tiež pekné :)

  OdpovedaťOdstrániť
 11. krásna pinzeta aj valentinka ! :D

  OdpovedaťOdstrániť