3.2.12

Matné dymové oči s Nude Paletkou od ZOEVY

Stará dobrá klasika: smokey eyes. Táto verzia je matná, hodiaca sa naozaj každému. Vhodná na večer, a aj ako výraznejšie líčenie na deň. Len pozor na odtiene hnedých farieb, aby ste nevyzerali uplakano. Od korektoru po poslednú vrstvu maskary prešlo asi 10 minút.

POSTUP
Podkladovú bázu som nedávala, vzhľadom na to, že matné tiene z Nude paletky obstojne držia a líčenie mi malo vydržať len zopár hodín. Presnejšie asi 4.
Začala som čiernou kajalovou ceruzkou na oči, ktorou som obkreslila celé oko. Odporúčam tupou, lepšie sa s ňou vykresľuje, zastrúhala som ju až pri orámovaní vnútorného kútiku. Hornú linku som ťahala na hrubo, vo vonkajšom kútiku končila pri ohybe oka.
Malým smudger brush (alebo aplikátorom) som okraje ceruzky rozotrela. Spodnú linku som rozmazala pomocou čierneho tieňa - 28 (v palete je menej pigmentovaný a nie je až taký výrazný) a pomocou odtieňu č. 4 na palete rozmazala okraje linky. Týmto stredne hnedým odtieňom som vykreslila celý ohyb oka a na viečko (medzi linku a ohyb oka) som naniesla o stupeň svetlejší č. 3 na palete.
Opäť som vzala čierny tieň a naniesla som ho na celú plochu čiernej linky a zľahka rozmazala okraje  a prepojila s hnedým tieňom. Vo vonkajšom kútiku som rozmazávala tieň smerom k ohybu oka.  Oblasť pod obočím som rozjasnila odtieňom č. 2.
Vnútornú linku som vykreslila bielou ceruzkou , vytočila riasy a naniesla špirálu, objemovú v dvoch vrstvách. Na deň by som umelé trsy mihalníc nedávala (možno jeden dva do vonkajšieho kútika), na večer by som sa im však vôbec nebránila.

Odtieňom 27- hnedým je vykreslené obočie.

monicainessence, makeup, blg, kozmetika, slovenský blog

monicainessence, makeup, blg, kozmetika, slovenský blog

POUŽITÉ PRODUKTY 
Korektor:
Corrector Caviar Long Stay, odtieň Fair- 2 (DERMACOL)

Tiene:
Eyeshadow pallete NUDE:  odtieň 2, 3, 4, 27, 28 (ZOEVA)
označenie tieňov tu


Špirála:
  Volumissime, odtieň Black ( L'ORÉAL)

 Linka:
Kajal stick Black (AVON) 
Eyeliner waterproof, odtieň 06 (PIERRE RENÉ)7 komentárov:

 1. Mám ráda matné stíny, líčení se mi moc líbí :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Pěkné líčení a máš fakt nádherný oči! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Klarka321, SA5M, Tipy-pro-krasu: ďakujem aj za líčenie aj za oči:)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Nádherné! Já mám pocit, že když se namaluju hnědým stínem, tak vypadám jak zombie :/

  http://svetpodles.blogspot.com/

  OdpovedaťOdstrániť