29.1.12

Kozmetické zrkadlo s podsvietením recenzia

Kozmetické zrkadlo som hľadala asi pred rokom, žiadne ma neoslovilo, tak som hľadanie stopla. Milý Ježiško (t.j. manžel) si to však všimol  a na Vianoce som si jedno našla pod stromčekom. Žijeme spolu vyše mesiac (nemyslím s manželom :)) a je čas spísať plusy a mínusy.
Zdroj: sencor.sk
Zrkadlo (ozn.: SMM 3080) je značky Sencor. Priemer zrkadla je 21 cm. Je otočné, obojstranné a druhá strana má trojnásobné zväčšenie. Osvetlené je  LED diódami (okolo celého zrkadla z oboch strán) a môžete si vybrať tri úrovne podsvietenia (nízka, stredná a vysoká úroveň jasu). Zapnutie, vypnutie a regulácia podsvietenia je pomocou dotyku. Má celochrómové prevedenie a napája sa priamo zo siete. Rozmery sú (šírka x hĺbka x výška): 270 x 140 x 390 mm a váži 1,4 kg.

Keďže bolo darčekom, presnú cenu neviem, ale pohybuje sa v rozmedzí 31,29 - 39,71 € (816 - 1 002 Kč).

monicainessence, kozmetika, blog, slovenský blog, beauty
Pre väčšie zobrazenie kliknite na fotku
Vďaka pochrómovaniu je na ňom vidieť nečistoty. Pri večernom líčení je osvetlenie nedostatočné, musím použiť prídavné svetlo. Ovládanie dotykom má svoje výhody, avšak občas sa mi stane že stojan nie je kompatibilný s mojimi prstami, takže občas capkám, tlačím a zobudí sa až na desiaty ťuk, ale to sa stane pri dennom používaní tak raz za dva týždne (ehm, musím sa pochváliť, raz som zapínala o sto šesto, so stále stupňujúcim sa pohoršením, a až potom som zistila, že nie je zapojené do elektrickej siete, ...na to, že som vyštudovala techniku, tak to pobaví :))

monicainessence, kozmetika, blog, slvoenský blog, beauty

Cena nie je až taká závratná. Konštrukcia zrkadla je stabilná, LED osvetlenie zvýrazňuje všetky nedokonalosti pleti excelentne, tým pádom sa pri ňom vynikajúco trhá obočie a upravujú všetky kožné nedokonalosti pleti. Cez deň osvetlenie zrkadla postačuje a celá tvár je osvetlená rovnomerne.
Máme malú kúpeľňu a byt rozvrhnutý tak, že sa mi priamo pri okne líčiť nedá, tým pádom je zrkadlo využívané v plnej miere na pracovnom stole. Takže ak máte podobný problém, zrkadlo určite využijete.

monicainessence, kozmetika, blog, slvoenský blog, beauty


Máte ho aj vy, alebo plánujete kúpu podobného zrkadla? 

PS: Plum veľké ďakujem :)
 

16 komentárov:

 1. Měla jsem, ale zjistila jsem, že stejně potřebuju velké zrcadlo. Tohle je výborné na líčení očí, vytrhávání obočí apod. Prostě na krásné detaily.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Veľké zrkadlá sú úžasné, ale musela by som pri ňom iba stáť, ak by som sedela za stolíkom, bolo by dolíčené, lebo by som sa vďaka svojím dioptriám nevidela :) a kontaktné šošovky nenosím často :)

   Odstrániť
  2. Tak to jsme na tom stejně :D taky se nevidím, když sedím za stolkem, tedy detaily nevidím. Tudíž mám ještě jedno takovéhle, ale bez podsvícení. To s podsvícením jsem darovala mamince.

   Odstrániť
 2. To bych neřekla,kolik se toho dá napsat o zrcátku.Pěkné :)

  http://danimeow.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. No ani ja :) ale keď recenzia, tak poriadna :)

   Odstrániť
 3. Nemas za co :-) Taky jsem nad nejakym podobnym premyslela, ale ja mam radsi velike klasicke koupelnove...:-)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. ja ako romantická duša snívam rovno o celom toaletnom stolíku so šuflíčkami, dokola osvieteným zrkadlom, čalúnenou taburetkou k tomu a podobne :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ano aj ja :)ale zrkadlo, ktoré by som chcela stoji cez 300 dolárov, tak snáď niekedy :)

   Odstrániť
 5. Paráda, netušila jsem, že něco takového s osvětlením existuje, já mám takové klasické oboustranné od vietnamců, ale postačí to. Leč UV osvětlení by se na trhání obočí hodilo, lampička to nezvládá..

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. na obočie je excelentné, zvýrazňuje dobre každý chĺpok. Na podobnom zrkadle ako ty, som aj ja fungovala, ale so stojanom mi príde praktickejšie, aj kvôli chrbtici a aj celkovo na líčenie mi príde lepšie.

   Odstrániť
 6. tak tohle je jedna z věcí po které moc toužím ,ale zároveň vím , že bych ji potom nepoužívala

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Jeho kupu som planovala, ale nejako ma to prešlo a po tomto članku zase uvažujem :D

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Jsem na tom stejně jako Nikki. Nejdřív jsem po něm toužila,pak to přešlo a teď ho zase chci:)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. :D u mna vyuzivane neustale :) takze stale odporucam

   Odstrániť