1.12.11

Denné jemné líčenie s paletkou Urban Decay Naked Original

Denné jemné líčenie s paletkou Urban Decay NAKED.

POSTUP

Podklad: make up, korektor a púder a na záver podkladová báza.
Na celé viečko som naniesla plochým štetcom odtieň VIRGIN. Do ohybu oka som naniesla BUCK, roztieňovala, nad ohyb oka NAKED a opäť roztieňovala. Do vonkajšieho kútika a na spodnú linku prišiel tieň HUSTLE. ktorý som vo vonkajšom kútiku roztieňovala a trošku zjemnila spodnú linku. Na záver som na prst naniesla opäť VIRGIN a naniesla na celé pohyblivé viečko. Na záver som na očnicový oblúk naniesla béžový tieň od Zoevy č.9 (Nude Palette) a jemne ho spojila s odtieňom NAKED. Vytočila riasy, naniesla špirálu a hotovo.

monicainessence, blog, kozmetika, slovenský blogPS: Čo hovoríte na podpis? Ďakujem môjmu šikovnému kamarátovi, ktorý mi ho pomohol transformovať z papierovej do digitálnej podoby :)

7 komentárov:

 1. tak a mam na zajtra inspiraciu! Linn

  OdpovedaťOdstrániť
 2. nápodobne ...aj ja ...
  chcem sa len opýtať či mi nevieš poradiť ...tiež mám na blogu zaznačené že chcem mať zobrazené tie ikony mail, blog, tumblr, facebok, +1 teda a vôbec mi to nezobrazuje ...nechápem pre čo ...už sa s tým trápim pár dní ...

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Linn: to som rada :)
  Alica: postup: blogger.com, potom klik na "návrh", zobrazí sa ti: Pridanie a usporiadanie prvkov stránky, klikni na "upraviť" blogové príspevky, objaví sa ti: možnosti hlavnej stránky, kde odklikneš: "Možnosti zobraziť tlačidlá zdielania" napíš či funguje! M.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. never have tried this brand

  I should to ...

  WWW.TAA.GE

  OdpovedaťOdstrániť
 5. a ty si tusim po tejto paletke tuzila nie? ci sa mi to mari, tak k nej gratulujem:) a pokial si ju uz mala a mylim si ta s niekym tak mi neda nepochvalit licenie:)

  www.mysweetstrawberries.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Stylissimo: definitely you must try, I recommend! The palette has beautiful colors and texture of the shadows.
  Evie: ano tužila, a veľmi :) ďakuje za pochvalu!

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Moc pěkné jemné líčení! :) Achjo, já ať se snažím sebevíc nikdy nedosáhnu takového hezkého výsledku! :(

  OdpovedaťOdstrániť