28.11.11

K narodeninám 2011

Prednedávnom som písala nadšenú recenziu o paletke Urban Decay NAKED. S prianím aby ma hlavný nosiči darčekov počuli a priniesli mi niečo takéto:)
A dnes som dostala predčasný darček od manžela (aj keď dnes má narodeniny on :) ). Očakávala som k narodeninám všeličo, ale toto naozaj nie :)

  monicainessence, kozmetika, blog, líčenie, beauty, slovenský blogmonicainessence, kozmetika, blog, líčenie, beauty, slovenský blog

A ktorú z Vás by zaujímal lak na palci, tak je to Dermacol: MINERAL POWER, odtieň 11. naniesla som tri vrstvy, ale dostatočne kryje už v dvoch.

monicainessence, kozmetika, blog, líčenie, beauty, slovenský blog


12 komentárov:

 1. super darček, už sa teším na líčenia ;)
  a tuším pošlem frajera na školenie k tvojmu manželovi - možno potom prestanem dostávať elektroniku na sviatok :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Krásný dáreček :-) Skvělý lak.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. No predstav si, ako si ta hycka :) Super! Aj lak sa mi paci :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. krasne, sikovneho muzicka mas :)

  http://mishellaway.blogspot.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 5. no mas ty skveleho manzela! :) ten lak vyzera super! som si myslela, ze tie trblietave nie su moc pekne sa nehtoch, ale tento vyzera supis upis! Linn

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Katze: no pošli, aj keď doteraz som dostávala darčeky podobné ako ty (alebo knižného charakteru), tak snáď mu to vydrží :)
  Shaki, Lučiak: na laky nie som, priesvitný, max tmavofialový. Tento som objavila veľkou náhodou, no asi si ešte nejaké pôjdem kúpiť :D žišmarja, ďalšia vznikajúca závislosť :)
  Mishella: mám! :)
  Linn: mám úžasného manžela, a ako som sa dozvedela rovnako dobré kamarátky :D

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Tá paletka je hrozne krásna ...inak ja som mala tú zo Zoeva tu nude ...ale dala som ju mamke ..teda ja som ju nevyužila keďže moc tiene nepoužívam ...skorej ceruzku ..ja len že tu dosť líčení máš z tej paletky ...bola moc dobrá kvalitná ..a hlavne mala také mastnejšiu konzistenciu takže sa neprášila a nevysušovala viečka ...

  OdpovedaťOdstrániť
 8. jenom se na ní dívat je úplný blaho :D závidím ti, máš velmi pozorného manžela :) těším se na líčení právě s NAKED paletkou :)

  OdpovedaťOdstrániť
 9. skvělý lak! :) a naked palete je bomba!

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Alica: je nádherná! a líčenie s ňou ide úplne samo!Aj ja som veľmi spokojná so Zoevou NUDE. Maminu si určite potešila :) u mňa patrí medzi najvyužívanejšie. Máš ešte niečo od Zoevy?

  Karolína: nejaké líčenia už som si už skúšala, len zvažujem, či dám opäť sovje oči, alebo, tu odprezentujem iné oči, resp. tváre. Nie je to stereotypné, vídavať iba moje oko?:)

  Aneta: aj ja si závidím :D

  Katie: lak je špica, dnes sa idem poobzerať po ďalšom z tejto kolekcie :D

  OdpovedaťOdstrániť
 11. tak túto paletku ti fakt závidím!:)

  OdpovedaťOdstrániť